Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki kérem segítsen nagyon...

Valaki kérem segítsen nagyon fontos! Aksibaj?

Figyelt kérdés

Van egy Toshiba laptopom úgy másfél éves....egy hónapja, azt írta ki, hogy javasolt telepcsere, pedig még mindíg másfél óra mire lemerül... Azt ajánlotta mindenki, tartsam állandó töltőn.Én ígyis tettem. Tegnapelőtt, egyszer csak nem akart tölteni.Azt hittem a konnektorra lvan a baj, át raktam másikba és jó lett minden. Tegnap ugyanez a sztori végigjárta ma fél házat másik konnektorokért és semmi lemerült és se kép se hang:'(

Micsinálhatnék? KÉRLEK segítsetek nekem a laptopom az életem:'( Nagyon kivagyok...


2011. aug. 27. 12:55
 1/1 anonim válasza:
Szia! Elképzelhető hogy tönkrement a hálózati töltő. vagy megtört a kábele és kontakt hibás. Próbáld meg mozgatni hátha beindul a töltés. Ha igen töltsd fel vele de sokáig ne használd így mert tönkreteheti a géped is. Javaslom hogy mielőbb vidd el egy szervizbe (ha ez a gond) és ott szakszerűen cseréltesd ki a kábelt. Ha van mérőműszered akkor ki tudod mérni hogy van-e áram a végén.
2011. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!