Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az baj ha pl sokszor kivan...

Lulukaa4 kérdése:

Az baj ha pl sokszor kivan húzva a konektorbol a számítógép menetközben?

Figyelt kérdés
Kárt tesz akor a számítógépbe?mert én sokszor kíhuzom a pasim gépét mikor játszik és idegesít, és azt mondja hogy tönkre mehet a számítógép
2011. aug. 26. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:

terhelt állapotban még szép, hogy meg fog sérülni odabennt az egykristály, ugyanis


NEM A NOTÓRIUS ÁRAMTALANÍTÁSRA LETTEK TERVEZVE!!!


egyszer csak végleg elsötétül a gép, és téged jól megterhelnek kártérítési felelősséggel.

2011. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha akkor húzod ki amikor bevan kapcsolva a számítógép, akkor minden eggyes ilyen kihúzásnál adat vesztést kockáztatsz, vagy akár hardveres meghibásodás is előfordulhat. Húzd ki a monitor kábelt vagy az egeret/billt, azokkal nem okozol kárt de idegesíteni tudod. :P
2011. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van a számítógépházon egy power gomb. Nyomd meg azt, akkor is leáll a gép, de szabályosan.
2011. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.

Elég bunkóság, amit csinálsz. Ez olyan, mintha őt zavarná, mikor hajat szárítasz, és minden alkalommal kivágná az ablakon a hajszárítót.


2.

kivan húzva --> ki van húzva

konektorbol --> konnektorból

menetközben --> menet közben

akor --> akkor

számítógépbe --> számítógépben

kíhuzom --> kihúzom

tönkre mehet --> tönkremehet

(Csak segítségként, mert ilyen jó fej vagyok. :))

2011. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De tényleg, ennyi ésszesl örülhetsz, hogy a barátod még nem vágott ki. Biztos csini a külsőd, vagy jó a technikád. ;)
2011. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gratulálok hozzá... de majd ne csodálkozz, hogy egyszer csak elvesznek az adatok, tönkremennek a hardverek..
2011. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Ne foglalkozz a sok idióta kockával akik gép nélkül elvonási tünetektől szenvednek.

Nyilván a pasid is elég bunkó, hogy ha nincs tekintettel rád vagy te nem vagy rá, hogy játszani akar.

Akkor érthető, hogy ha állandóan csak a hülye gémeket tolja, de ha néha játszana és téged ez mindig zavar akkor gondolkodjatok el ezen mind a ketten. Vagy keress valami értelmes pasit vagy játszatok együtt. :)

De az, hogy kihúzod a gépet tényleg rossz.


32F

2011. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
32F most hiába nyalsz, nem fog összejönni a produkció:)
2011. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
xD JéZUS 32 F köszi:) A többiek..Hát sztem egyáltalán nem bunkóság, mert nem tom ti mit szolnátok ha a pastok vagy a b.nőitek elhívnak hozzájuk, és vee akarsz leni mrt alig találkoztok és egész éjjel játszik a metin2-vel, és nem szol hozzám:D
2011. aug. 27. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:

@montihun

Okoska én nem nyalok. Csak nem vagyok olyan önző pocs, mint az olyan gyíkhuszárok, mint te akik egy hüle idióta játékkal játszanak felnőtt (16-25 sőt még idősebben is) emberként és ez mindennél fontosabb nekik.

Te inkább játszál, aztán meg majd jössz ide sírni, hogy "jajj miért nincs csajom??"

2011. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!