Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vannak a nevek a telefonkö...

Mayer István kérdése:

Hol vannak a nevek a telefonkönyben x8nál?

Figyelt kérdés
Xperia x8am van és nincs benne telefonkönyv, vagyis ha megnyitom ninc sbenne név pedig régi simet raktam bele, ha írok bele új számot elmenti de az sem látható, ha hív valaki kiirja a nevet de akkor sem látható telefonkönyben csak az hogy uj kapcsolat, importálás simről, szinkronizálás ez a 3 opció van mind3at milliószor végignyomtam.2 hét után lett telefon könyv ugyh szinkronizáltam a facebookal lett 600telefonszámom meg email és amiket elmentettem azok is megjelentek. De én nem akarom hogy 600név legyen csak aza 76db ami a simen van és amit importál is mindig ha rányomok mégsem látható.
2011. aug. 26. 18:34
 1/1 anonim válasza:
Hát, én először a magyartanáromnál érdeklődnék, hogy hol van a helyesírási szótár. . .
2011. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!