Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnik a háttérképem! Mit...

Eltűnik a háttérképem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van (64bites), és egy 10 perc után folyamatosan eltűnik a háttérkép... beállítok egy hátteret, majd egyszercsak eltűnik, és fekete lesz utána a háttér... Mit csináljak?
2011. aug. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Vedd meg. Ja, hogy más munkájáért fizetni büdös? Akkor bámuld a fekete asztalt, részvétem.
2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy fizessen azért, amit a neten ugyanúgy meg lehet kapni? Ja köszönöm az értelmetlen okoskodást. -.-" Tróger...
2011. aug. 26. 17:57
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Áhá, szóval mivel a TV-t ingyen nézheted a szomszéd ablakán te nem is fizeted a sajátod és a szomszéd ablakán nézed a TV-t?

Vagy minek fizeted a lakbért, hisz a csillagos ég alatt is simán ellaksz.

Meg Neked minek fizetnek, úgyse becsülöd meg őket....

2011. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

"Tróger..."


Köhög a tolvaj, mi a szösz? :D

2011. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésemre válaszol, az mi lenne, ha szépen megnyomná a "Vissza" gombot?!

Engem senki ne tolvajozzon le azért, mert egy retkes op rendszert nem eredetiben szereztem meg... tisztességesen fizetek adót, nem lopok. Nehéz ezt felfogni, tudom, gondolom az Audi Q7 nem engedi a garázsban, igaz?!

2011. aug. 26. 18:30
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
De azzal, hogy letöltöd a rendszert, mások munkáját totojázod le. Mit gondolnál akkor, ha te is dolgozol mondjuk egy ruhán, és aztán rengetegnek tetszik de inkább kirabolják az összes boltból és nem fizetnek érte?
2011. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.: Tv... természetesen egy kaliberű ezzel a dologgal... azt megszerezhetem neten, igaz?! Úristen... -_-"

2.: Lakbér. Ha azt nem fizetem, kilakoltatnak. Amúgy meg saját házban élek, és rendesen fizetek mindenért. Elnézést, hogy egy olyan helyen, ahol megállás nélkül mindenki lop/csal, és néhány ember tisztességesen fizeti a dolgokat, egy-egy ilyet letöltenek az amúgy full nyilvánosan megnézhető internetről. Köszönöm!

2011. aug. 26. 18:34
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez miért le "totojázás"???

Valaki feltette egy nyilvános oldalra, ahonnan letöltheti bárki, bármikor, bárhol...

2011. aug. 26. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor a kirakatban levő ruha is ingyen jár, értem én. Használj linuxot teljes nyugalommal, azt nem kell lelopnod mert ingyenes.
2011. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lejárt duma, miért picsogtok? Ti mindent megvesztek? Ez ugyanaz a lerágott csont, mint a filmeknél vagy a zenéknél.
2011. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!