Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wow-osok? (töbi lent)

Wow-osok? (töbi lent)

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni wowozni mert most vetünk új gépet és nem tudom hogyan kezdjem el honan töltsem le stb.

Le tudnátok irni a letöltölinket meg mi kell hozzá értem patch meg ilyenek:)

ja és h hol regeljek.

értitek:)


2011. aug. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem előbb küldd végig a játékot, hogy megérts mindent, aztán akarj hálóba játszani...



Amúgy isohunt.org piratebay és egyéb torrent oldalakról minden beszerezhető!


Viszont ha hálóban is játszani akarsz akkor muszáj lesz megvenned az eredetit bontatlanul!


Használtba sose vegyél mert az már lehet, hogy ki van tiltva.

2011. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébkénta játékban tudsz beregelni a dobozban található azonosító segítségével...
2011. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
wan egy csomo haverom akik nem vették meg a játékot és ugy tolják neten meg nekem nincs pénzem h eredetibe megvegyem:)
2011. aug. 25. 23:23
 4/6 anonim válasza:

*****


innen letöltöd az uTorrent nevű progival, aztán meg keresel tört szervereket...ajánlom a wow.tauri.hu-t az az egyik legjobb szerver magyarországon, ott minden le van írva a honlapon, hogy hogyan regisztrálj, patchelés meg minden, de a link amit adtam az annyi hogy letöltöd a játékot és már tolhatod is :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na ezt akkartam de már meg akkarták velem vetettni xD

köszi szépen a válaszod:)

2011. aug. 25. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
megvenni akkor kell ha eredeti szerveren akarsz jáccani (sose próbáltam mert pénzt ienre nem adok ki, de állítólag ég és föld a törtszerókhoz képest) kérdezd meg a haverjaidat h mien szerveren jáccanak és annak a honlapján kell regisztrálni
2011. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!