Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Formázás mennyi ideig tart?

Formázás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Most telepitem újra a windows-t de már 6 perce 0%tart megfagyott?
2011. aug. 25. 13:34
 1/5 anonim válasza:
hát előfordul.... de függ a géped teljesítményétől is h meddig formáz, függ a formázás módjától, függ a HDD tárkapacitásától, sebességétől... stb... 1 biztos ha nem mozdul 0%-ról kb 1 óra múlva akkor ott gond van kezd újra a formázást:D
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia Most tart 2% nál :))
2011. aug. 25. 13:39
 3/5 anonim válasza:
akkor nincs gond:D csak gondolom a 2 mód közül a lassabbat választottad:D további jó telepítést:D
2011. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyi am ez mitől lehetet nem igaán ártek gépekhez csak 14 vagyok :) 2 szer 100% belasult a gép de cpu 4%futot csak mikór reggel bekapcsoltam a gépet mindig újraindult :)

Tesomnális volt egyzser iijen azért tudom most mit kel csinálni de mi lehet az oka?

2011. aug. 25. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet. Nekem szar tápegységgel volt olyan, hogy hiába nem volt terhelés alatt a gép, egyszerűen "megfagyott" 1 másodpercre véletlen időközönként. Az ok a rendkívül szar tápegyeség volt. De ezer oka lehet.
2011. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!