Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a sims 3-ban...

Hogy lehet a sims 3-ban összeházasodni?

Figyelt kérdés
játékban a simem összejött egy csjjal de nem tudom hogy lehet családott alapítani úgy hogy egy házban laksanak?
2011. aug. 25. 10:43
1 2
 1/11 anonim válasza:

úgy hogy mekkéri a fiú/lány a lány/fiú kezét,összeházasodás,és akkor automatikusan összeházasodnak.

//bocs a hejesíráésér,csak mos fagyitészekxD//

2011. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
*vagymi,összeköltöznek automatikusan
2011. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
semmi baj és ott van amikor találkoznak hogy különleges vagy valami?
2011. aug. 25. 11:13
 4/11 anonim válasza:
különleges???xD nincs semmi ilyesmi...egyáltalán tudsz simsezni????,szóval először össze kell hogy barátkozzanak,aztán rákattintasz a csajra>romantikus>flört,és az össze többit nyomd meg,ha a flörtöléssel végzett.és akkor több lesz,és akkor is az összeset egymás után,és egyszer csak ott lesz,hogy vallja be az érzelmeit,vagymi,aztán oda kattintasz az ismerősök listára,és ő lesz az elő,és ott lesz a képealatt,hogy reménybeli partner.És utána kérd meg a romatikus>kérje meg hogy járjanak.(jah és hogy megházasodjanak felnőttnek,vagy fiatal felnőttnek kell lenniük.),aztán,etye petyézzenek,de először első csók.aztán,javasoljon házasságot,és aztán tartsanak titkos esküvőt.És akkor automatikusan összeköltöznek.:)
2011. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
remélem érthető :) xD am bocs ha zavaros lett.><
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érthető.nekem már maxon van a kapcsolat csík az a zöld.De sehol sincs ,hogy járjanak mit tegyek????
2013. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is ilyesmi problémával küszködöm,hisz van egy simem (lány), és már a zöld csík nekem is teljesen van,de sehogy sem tudom megkérni a párom kezét.Sehol sincs olyan.hogy kérje meg vagy vegye el vagy hogy esküvő.....egyszerűen nincs semmi ilyen.

Az nem lehet gond:

-egy személyíiségi jewgyét sem tudom,pedig azzal is mióta próbálkozom

-már van egy kisbabánk

-sosincs otthon,mert mindi dolgozik...és szó szerint mindig. Valamikor 5 napig nem is látnám,ha nem mennnék el a munkahelyére

2013. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

(Az előző vagyok.)

MIT TEGYEK??

2013. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt... Egyik hétvégét beszélgessék végig menjenek mindenhova stb. akkor meg kell hogy jelenjen hogy járjanak...ha reménytelenül romantikus az egyik,akkor még hamarabb meg fog történni.
2013. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nagyon jó kapcsolatban lesznek kilyön egy olyan interakció hogy költözzenek össze {vagy valami ilyesmi}.
2014. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!