Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem elmenteni egy...

Elfelejtettem elmenteni egy fontos dokumentumot nyomtatás után. Elő lehet még azt valahogy varázsolni vagy nem?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy meglegyen gépben is, de nem szeretném újra begépelni. Spontán kattintottam a mentésnél a nemre... olyan hülye vagyok :-(
2009. ápr. 17. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán látok rá sok esélyt, hogy elő tudnád szedni. Esetleg, ha a Word készített róla biztonsági mentést, akkor abban a mappában kell "mélyrehatóan" körülnézni, ahova a biztonsági mentéseket készíti. De véleményem szerint már nem tudod a fájlt visszaállítani.
2009. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megnyitni újra a word-öt és a Fájl fülnél legalul talán még megtalálod az utolsó használt vagy szerkesztett file-t. Vagy ha be volt kapcsolva az automatikus mentés akkor annak ellenére hogy a nem-re kattintottál elmenti munka közben is időnként, ezt pont az ilyen esetekre találták ki és érdemes bekapcsolni. Igaz mostmár késő, de máskor jól jöhet.
2009. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megnyitott Word-benn Nézet menü, Munkaablak pontot válaszd, és ha szerencséd van a jobb oldalon megjelenő Munkaablakban még fellelhető. (az utoljára szerkesztett, 3-4 doc között!)
2009. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy utolsó lehetőségként, a kinyomtatott dokumentumot be scannerni, és menteni a merevlemezre, pdf fájlba.

(arról újból tudsz, kijelölés, másolás beillesztés móddal, word doc.-ot készíteni).

2009. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
START-->Legutóbbi Dokumentumok,itt az utolsó 15 fájl van feltüntetve.Nem tudom,nem mentett állománynál is működik-e.
2009. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!