Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek h működjön az egér...

Mit tegyek h működjön az egér a laptopomhoz?

Figyelt kérdés
Ma vettem,és mikor használni akartam,valami szoftvert kell hozzá telepíteni de nem adtak hozzá CD-ét:(Most mit csináljak h működjön?Be lehet valahogy állítani h elfogadja?Amúgy ez a laptop semmit sem akar elfogadni új pendrive-oknál is ez van!Köszi a segítséget!
2011. aug. 23. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
menj az eszközkezelőbe és az egérnél találsz egy felkiáltó jelet. töröld ki azt a sort és dugd be az egeret újra.
2011. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt az eszközkezelőt hol keressem?Bocsi de nem igen értek a géphez:))Ilyen téren!
2011. aug. 23. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen op rendszered van?
2011. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű egérnél pedig nem nagyon kéne semmit se telepíteni, hogy működjön...

A hiba az ön készülékében van.

2011. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Asus eee pc-m van.Windows Xp.Megpróbáltam kitörölni de így se működik,ááá elegem van,egy kacat.
2011. aug. 23. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

xp-nél:

Kattintson jobb gombbal a Sajátgép ikonra, válassza a Tulajdonságok parancsot, kattintson a Hardver fülre, majd az Eszközkezelő gombra.

bejön az eszközkezelő, itt láthatod az összes eszközödet.

Ahol felkiáltó jel van ott gond van.


Töröld az egér eszközt (jobb klikk eltávolítás)

állítsd le a géped, dugd be az egeret és indítsd.

2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megpróbálom.Remélem sikerül.
2011. aug. 23. 22:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem sikerült:(Ezt írja ki mikor csatlakoztatom az egeret:Windows XP Home Edition Service Pack 3 CD "hidusb.sys" fájlja szükséges.Ilyet hol találok?
2011. aug. 24. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

katt alul a downloadra, aztán új oldalt megint alul a downloadra. nyisd meg a rart szed ki belőle a sys-t és tedd ide:


C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS

2011. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziiiii!Sikerült:))Nem gondoltam volna h összejön,mert amilyen béna vagyok:/:))Kösz-kösz!
2011. aug. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!