Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Filmet nézek és hirtelen...

Filmet nézek és hirtelen leáll a gép! Mit tegyek?! (lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Lego- Clutch Powers kalandjai-t és amikor elkezdem nézni akkor 1,2, perc múlva elsötétül a kép és zúgó hangot ad ki addig, amíg meg nem nyomom a reset gombot. Windows media playerrel játszottam le de próbáltam már mással is! körülbelül 4szer kezdtem el nézni de mindig ez történik. viszont ha nem kezdem el nézni akkor nem áll le :/ nagyon fontos lenne kérlek segítsetek ://////////// !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 22. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Első lépésként, hogy talán a Számítástechnika kategóriában teszed fel a kérdést. Ez nem offolás, csak a kérdésedben nem a filmen van a hangsúly :)
2011. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tapasztaltad már más filmekkel is ezt a jelenséget?


Azért még nem kell "reset" gombot használni mert besötétül a képernyő!

A Windows nem egy olyan stabil rendszer hogy mindig ezzel indítsuk újra és újra a gépet.


Filmek és zenék lejátszásakor nekem is beindúl a gépem.

A Windows media playernek beépített funkciója, hogy elindulásakor rákeressen a gépen és meghajtón található média fájlokra és analizálja azokat.


Az is lehet, hogy maga a videó hibás vagy direkt így van elkészítve.

Vannak akik szándékosan ilyen videókat raknak fel a torrentre.

Ezt előszeretettel alkalmazták azok akiknek rossz a letöltési statisztikájuk.

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. igazad van kössz :D


2. Oh még más filmekél ezt nem tapasztaltam és mit tegyek ha elsötétül a kép és nyomok ESC-t nyomok Ctrl+Alt+delete vagy nyomok alt+tabot semmi és még nyilam sincs akkor maradt a reset gomb :P de azért köszi

2011. aug. 22. 14:10
 4/6 anonim válasza:
100%

kedves kérdező én nem ítélkezek, csak kapott anyagból dolgozok. :)


Elég nehéz látatlanul asszisztálni de remélem, hogy azért jutsz valamire. ;)

Bár nagyon ritka de sajnos a videókba is képesek script-eket írni, hogy a videót elindítva kárt tegyen a gépben.

Ezt azért nem használják védelem és vírus gyanánt mert nem kompatibilis más lejátszókkal, csak a Windows media playerrel.

A másik ok, hogy a médiaanyag újra konvertálása során elveszti ezeket a program adatokat.

2011. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindent. én nem mondtam hogy ítélkezel csak ideges vagyok mert nagyon szeretném megnézni ezt a filmet normálisan szóval bocsi :P
2011. aug. 23. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg máshonnan is letölteni
2011. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!