Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek? Mit...

Mi baja lehet a gépemnek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ha bekapcsolom a gépet akkor betölt az első pár sor utána nagyon lassan tölt be és ha betölt az egész oldal(elsö oldal) akkor kiir olyasmit hogy telepitsem emrt valami hiányzik vagy valami ilyemsi most pontosan nem tudom..berakoma telepitö cd-ét

és akor betölt pár dll-t és utána gép mikorujra kéne induljon akkoar kiirja hogy nincs lemez lejátszó csatlakoztatva.

bocs a helyesirási hibákért..gyorsan irtam.


2011. aug. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"ha bekapcsolom a gépet akkor betölt az első pár sor utána nagyon lassan tölt be és ha betölt az egész oldal(elsö oldal) akkor kiir olyasmit hogy telepitsem emrt valami hiányzik vagy valami ilyemsi most pontosan nem tudom..berakoma telepitö cd-ét

és akor betölt pár dll-t és utána gép mikorujra kéne induljon akkoar kiirja hogy nincs lemez lejátszó csatlakoztatva. "


Zagyvaság ez ,nem kérdés.

2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem zagyvaság csak nem érteka gépekhez..

amugy tényleg ez a baja..

de nemtudok semmit s csinálni vele nem jön be semmi ..:S

2011. aug. 21. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni a Windowst.
2011. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

probáltam de nem tudom..:/

vagyis tudni tudom hogy kell ujra telepiteni de nem engedi.

2011. aug. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!