Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halál! Mit tehetek?

Kék halál! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy új laptopot.felraktam rá a 32 bites win7-et és ráraktam egy-két drivert ami kellet.eddig minden szép és jó volt de aztán megjelent a kék halál és azt írja hogy"BAD Pool Header" ha jól emlékszek.Segítenétek nekem,hogy mit kellene tennem.nem vagyok egy nagy gép mogul:)


17/L


2011. aug. 21. 09:12
 1/3 kuktaberci ***** válasza:
Hibás valamelyik driver a rendszerbe, vagy vírusírtó. Inkább a driver lesz az.
2011. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem magyaráztak valami olyasmit is,hogy 64 bites win7 kellene a 3gb memória miatt.
2011. aug. 21. 09:50
 3/3 zsomkovacs ***** válasza:

Az első válaszoló jól mondta, driver lehet, esetleg némelyik vírusirtó összeakadhat bizonyos CD-író alkalmazásokkal. Esetedben feltehetőleg driver lesz. Próbáld meg az új drivereket eltávolítani, egyenként felrakni, és mindegyik után újraindítani. Amelyiknél bejön a kékhalál, azzal van a gond.


3 giga RAM-hoz elvileg elég a 32 bites rendszer, az 4 giga memóriát tud megcímezni.

2011. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!