Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg a...

Unit88 kérdése:

Hogyan találhatom meg a problémás programot?

Figyelt kérdés
A gépen néha lefagy 5-10 mp-re és kiderült hogy egy program okozza ezt, ha jól emlékszem a gép be akarja olyankor tölteni.
2011. aug. 20. 23:58
 1/4 themaki1333 ***** válasza:
ctrl+alt+delete felírod indításkor mik jönnek be majd ha lefagy a gép próbáld meg behozni a feladatkezelőt újra és nézd meg mi az új file, jah..... és még valami ha esetleg mostanában telepítettél új dolgot esetleg szedtél le valami új programot és elindítottad és semmit nem produkált akkor az lehet vagy futtasd végig az Avast5-t és kész ;)
2011. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ végül is lehet hogy segített, magnéztem a feladatkezelőben hogy mik mennek éppen (kb 1 percel azután hogy volt ez a fagyás) Volt olyan aminek még nem néztem utána úgyhogy azt leellenőriztem és azt találtam hogy az is egy elég problémás program úgyhogy letöröltem. Majd kiderül hogy ez okozta-e a problémát. A furcsa az volt benne hogy 2006-ban lett létrehozva pedig a gép csak pár hónapos.
2011. aug. 21. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a feladatkezelőben (ctrl + alt + del alatt folyamatok fül) érdemes megnézni, melyik program használja a legtöbb cpu-t, ramot, mert valószínűleg az lesz a gond forrása.
2011. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jöttbe de gondoltam hogy nem fog szerintem a programot csak próbálja betölteni és nem sikerül a gépnek, talán azzal tudok segíteni hogy ha jobban le van terhelve a gépem akkor gyakoribb. Remélem megtalálom a megoldást mert van amelyik program összeomlik emiatt.
2011. aug. 21. 02:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!