Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 kék halál?

Windows 7 kék halál?

Figyelt kérdés

Heló! Az lenne a gondom hogy van egy új számítógépem (2hónapja kaptam),de nem nagyon akar normálisan működni.

A problémák kb. 2hete kezdődtek, elsőnek programok futtatása közben irogatta ki hogy a "program".exe nem válaszol. Aztán a Google Chrome adta fel, nem akarta a lapokat megjeleníteni, és a shockwave flash vagy a google chrome öszze omlott hibák jelentkeztek. Elkezdtem lefuttatni a vírus írtót de pár százaléknál kék halál jött. Gondoltam nagy a baj és újratelepítettem a rendszert. A hibák ugyan úgy megmaradtak, de végre sikerült lefuttatni a vírus írtót de semmit nem talált. Már az asztal is feladta néha vissza ugrik olyanra mintha nem lenne videókártya aztán pár perc múlva vissza áll. Teljesen tanácstalan vagyok, tudnátok segíteni?

gép: op. rendszer:win7

alaplap:Gigabyte GA-880GM-D2H

proci:AMD Phenom II X4 970

ram:2x2giga kingmax ddr3

videókártya:NVIDIA GeForce GT 430

merevlemez:SAMSUNG HD502HJ ATA Device (500GB)

táp: [link]


Bocsi hogy hosszan írtam.


2011. aug. 20. 23:13
 1/2 anonim válasza:
Win 7 32 vagy 64bit mert ha 32 akkor próbálkozz 64-el vagy lehet hogy a win7 telepítőd roszz! próbáld meg másikkal!!
2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezen a gépen rendesen kéne futnia főleg 64bitessel!
2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!