Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iso, bin, cue fájlokat mivel,...

Iso, bin, cue fájlokat mivel, hogyan írjam ki?

Figyelt kérdés

Sims 2-t szeretnék kiírni, no meg kiegészítőket.

sima adat dvd formátumban jó?


2011. aug. 20. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint neroval írom ki, de milyen formátumban?
2011. aug. 20. 19:14
 2/8 mate0117 ***** válasza:
képfájl írása v vmi ilyesmi....
2011. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és azzal egy lemezre több játékot(részt) is tudok írni?
2011. aug. 20. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Amíg a lemez mérete engedi írhatsz rá. Bár ez attól is függ,hogy hány menetes írást akarsz.
2011. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek képfájlok..akár símán is kiírhatod úgy,mint a filmeket,zenéket..csak arra vigyázz,hogy a .bin mellett a .cue fájl is ott legyen,máskülönben nem tudod majd berakni a virtuális meghajtóba.
2011. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legyeggyszerübb módja az, hogy valami virtuális meghajtóba mountolod pl.:Deemon Tools vagy alkohol 1200%, Power Iso. Ezek a programok köztudottad egy virtuális meghajtóba a "tömörített" fájlokat teszi elérhetővé. Ami most legyen az F:MEghajtó és a CD/DVD írod legyen az E:Meghajtó az F-be be mountoltad és az E-be az üres dvd-d van innen pedig nincs más dolgod mint CDről CDre másolsz és a beálításoknál F-ről E-re másolod :) és kész is.
2011. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ashampoo Burning Studio, ingyenes verziója is tudja ezeket:

[link]

2011. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: rendesen az iso-t akartam kiírni, ezt a módszert ismertem, csak így 15dvd lett volna:)

Adat dvd-ként írtam ki 3 lemezre.

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 21. 02:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!