Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? SOS

Mi lehet a gond? SOS

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött.Felraktam a Bad Company 2-t (játékszoftver), minden oké volt. Innentől kezdett el meghülyülni a gép. Ha multiplayereztem, és ki akartam lépni a szerverről/játékból, azonnal kékhalált adott.De ez is a játék telepítése után kb. 1 héttel kezdődött,addig semmilyen probléma nem volt, ki tudtam lépni rendesen stb.A Single(offline) rész még jó volt, azt kezdtem el vinni, de rá 2-3 nappal már az is kékhalált adott kilépéskor,vagy játék közben kifagyott.Akkor hanyagoltam a játékot,gondoltam,akkor játszok mással.Na igen... Csak ezek után kb. minden játék meghülyült ami a gépen van, Team Fortress 2 játék közben kékhalálozott, vagy megbolondult, elmosódtak a betűk, a textúrák teljesen más színűek lettek, stb.Akkor már ott tartottam hogy nem játszok semmivel inkább, de már semmi értelme nem volt, mert néha csak internetezés közben is kékhalált adott.Jelenleg ott tartok hogy már minden 3. indításra kapcsol be a gép, ahogy eltűnik az "Üdvözöljük" felirat,bejön a háttérképem, az asztalon lévő ikonok 1/3a, meg bejön félig az alsó sáv, és csontfagyás... Teljesen kivagyok,mert kb. 9 hónapos a gép,eddig nem volt vele semmi baj.XP-t használok.Vírus lenne? Avastot használok, csináltam gyors/lassú ellenőrzést, nem mutat fertőzött file-okat.Valószínű hogy egyedül nem tudom megoldani és hozzáértőt kell hívni?Akinek van ötlete mitől/miért lehet írjon legyen szíves.Ha esetleg több adat kell azt is jelezze. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 20. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Csökkentett módod, hogy bírja...ha oda belép könnyen és nem fagy, akkor lehet valami szoftveres galiba. Új oprendszer telepítése segíthet ilyenkor.

Hardveres szempontból tápegység lehet vagy memória...első körben ezekre gyanakodnék. Ha két memóriád van, akkor próbáld ki őket egyesével, ha csak egy, akkor memtest iso-t letöltöd, kiírod lemezre, rábootolsz és mehet a memória tesztelés pár órát. Tápegységből próbálj meg szerezni egy cseredarabot.

2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!