Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem egy új monitort...

Most vettem egy új monitort de a képéből le van vágva az oldala hogyan lehet beállitani?

Figyelt kérdés
szóval vettem egy új nagyobb monitort a réginél ez 22"-os a 19" -es volt ez tégla az meg kocka volt és ennek a monitor képéböl a két a 2 széléből hiányzik kép fehérség van rajta de nem tudom miért nem lehet valahogy beállitani.és egy mappát megnyitok sokkal kisebbek benne az ikonok meg minden remélem értitek ahogy leírtam.
2011. aug. 19. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
állítsd be a képernyő felbontását!
2011. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem jó!!:S de azért köszi.
2011. aug. 19. 20:07
 3/4 anonim válasza:
Én is megváltoztatnám a felbontást a windowsban. ha így sem jó, akkor videokártya driver letöröl és újra felrak. Így biztos, hogy elfelejti a beállításokat. Esetleg nem települt fel az előző monitor drivere? Mert én azt is letörölném.
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a monitoron levő gombok segítségével állítsd be a képet.lehet ide oda tologatni meg ezt azt csinálni vele..talán segít :)
2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!