Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Kepernyoilles...

Mi lehet a gond? Kepernyoillesztos hibauzenet.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmeleti segitseget szeretnek kerni, vagy csak egy diagnozist, tippet.


A lenyeg az, hogy a laptopomon internetezes kozben 2-3 masodpercre elmegy a kep, teljes sotetseg, majd visszaall es ezt a hibauzenetet kapom:

[link]

Barmilyen szituacioban elofordul, nem csak akkor ha kepeket keresek, filmet nezek online, akkor is, ha csak siman levelet nezek. Eloszor a laptop melegedesevel hoztam osszefuggesbe, mert csak 1-2 ora hasznalat utan csinalta, 2. nap mar bekapcsolast koveto percben is.


Most tesztelem, hogy nem-e a bongeszovel van gond, eddig Chrome-t hasznaltam, par perce raktam fel firefox-ot, azota meg nem tortent meg a dolog (de nem merek elore orulni, foleg, hogy a chrome nekem jobban tetszik).


Letezik, hogy megis a bongeszovel volt gond?

Ha igen, akkor megis mi lehet?

Ha nem azzal, akkor mi lehet a gond?


2011. aug. 19. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Intel igp, mégis mit vártál... Amúgy tutira túlmelegszik, és kilövi magát.
2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Intel igp???

Nem varok en tole semmit, azt sem tudom, hogy mi az. :)


3 eve vettuk a gepet, a ferjem valasztotta a keretbol, azota en csak annyit teszek erte, hogy munka miatt hasznalom kb napi 10 orat.

A ferjem szokta frissiteni is, o piszkal hozza idonkent, de most fel eve-egy eve alig volt ideje ranezni, mert 1500 km-re vagyunk egymastol munka miatt.


Szoval vinnem szervizbe 1-2 heten belul, addig hasznalom a masikat, de erdekelne, hogy ez lehet-e nagyon nagy hiba, hardveres, vagy csak szoftveres. Ha az elobbi, akkor inkabb hagyom, mert egyebkent is gondolkodom a cseren.

2011. aug. 19. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kitisztítás + legújabb driverek felpakolása biztosan jót tenne neki, de megfontolnám a Vista helyett Win7 használatát is (mér ha tényleg Vista van rajta, a hibaüzenet ablakában ezt írja).
2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Win7 van rajta, ezt az egyet tudom, mert erosen reklamaltam a csere miatt, egy eleg fontos munkat kellett felbehagynom a telepites kedveert.


Koszonom a valaszt, remelem, hogy segiteni fog, amit te mondtal es nem kell jelentosebb osszeget kolteni ra.

A ferjemnek reggel megemlitettem, csak idonk nem volt reszletesebben beszelni rola. Csak annyit mondott gyorsan, hogy remeli nem a beepitett videokartya haldoklik, mert akkor gepcsere lesz. Nem bannam, ha nem lenne, mar ugy megszoktam ezt...

2011. aug. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!