Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Gericom...

Robinhoka kérdése:

Valaki segítene? Gericom N34AS1 laptop 1,7ghz cpu 40Gb- winyo,512Mb dd1-Ram

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám Gericom N34AS1 laptop

cpu hömérséglete fel megy és azonnal le áll? néztem speedfan, everest mind 80 fokot mutat?

ki cseréltem a cpu 2.4 volt benne azt hittem azért nem jó mert nem a sajtája volt utána olvastam 1.5ghz van benne gyárilag szereztem bele 1.7 ghz egy darabig jó volt most megint le áll nem poros tejesen ki van tisztítva

valakinek ötlet?


2011. aug. 17. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd vissza a gyárit, amihez TERVEZVE VAN a hűtőrendszer.
2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez egy barátnőmé régebben el vitte szerelőhöz és észre vettem nem a saját cpu van benne inter celeron 478 socret ahogy hozzám került 2.4 volt benne de azzal nagyon hamar fel ment a hö amit bele szereztem 1.7 azzal jó volt max 1 hónapig most újból le áll.

Valaki segítsen nagyon fontos lenne hogy működjön!!

2011. aug. 17. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg ezt a progit: Notebook Hardware Control

[link]

Abban kell lenni egy kis táblázatnak, ahol vannak a különböző Cpu sémák, és ott bepipálni hogy a leglacsonyab menjen.


Pl, nekem 1,73GHz-s procit lehúzható 800MHz-re és úgy jó 5-10 fokot hűlhet.


Ez egy megoldás lehet, ha nem megy akkor vissza a gyári cpu-t.

2011. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegyél rá hőpasztát a hűtőre meg a cpu-ra és átlósan egyformára húzd meg a csavarokat talán segit. egyik barátnőmnek is ez volt a baja a laptoppal neki is gericom annyit tudok annak is 478 socret volt de ki derült az alaplap volt a hibás volt ha a tiéd is az hamar fel adja magát el száll az északi hid és vége!!! Tapasztalatból mondom vidd el szerelőhöz minél előbb.
2012. okt. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!