Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy fel rendesen a WOW,...

Nem megy fel rendesen a WOW, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Szeretnék játszani a World of Warcraft Cataclymmal(remélem h jól leírtam>.<"). Feltelepítem, semmi hibát nem ír ki. Felpatchelem 4.2.0-ra. Csak az volt a gáz ,hogy kiderült ,hogy a fájlok amiket feltelepített hiányosak:S:S És nem a hely rossz ahonnan, leszedtem, mert ismerősömnek rendesen megy a játék meg minden. Nah ez az egyik hiba. A másik az ,hogy a realmlistet is ugye átkéne írni ,de nem engedi. Állandóan azt írja h "Hozzáférés megtagadva". és hiába veszem ki az írásvédettséget ,mert mindig visszaállítja:S És nem tudom ,hogy mit csináljak.. Kérlek segítsetek!!T_T
2011. aug. 17. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak szar vagy :D nembaj én is szar voltam a te korodba gondolom lehetsz vagy 11. ami azt illeti akkor wowoztam utoljára amikor a burning crusade kijött úgyhogy kicsit le vagyok maradva, a realmlist kiterjesztését át kell írni txtre és akkor már átírható, a wowra meg engedd rá a repairt
2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arigatou!^.^ Nem, 14 vagyok de ijen onlineok közül csak a PW féle játékokkal játszottam, ott meg csak felkell telepiteni, azt csumi. Nem kell semmit átirogatni meg ijenek..><
2011. aug. 17. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát itt se kéne átírni, csak befizetni havi 5 ezret...
2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!