Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik el a hang a...

Igen nemm kérdése:

Miért tűnik el a hang a laptopomról?

Figyelt kérdés
A hangdriver fent van, egyszer még jó, majd kiszámíthatatlan idő után eltűnik a hang. Újra teszem a drivert, akkor újra jó, de ne kelljen már mindig újra tenni. Ötletek?
2011. aug. 17. 11:12
 1/3 tamasoft ***** válasza:
Lehet hogy valami fizikai probléma van. Pl. forrasztási belső törés. Vagy a másik, hogy újra kellene már tenni a Windows-t.
2011. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XP SP2? Több helyen is találkoztam már ilyennel, sőt nálam is előfordult....... Frissen telepített rendszeren volt, és csak fogta magát , és elment a hang..... Viszont, mikor kikapcsoltam meg ilyenek, akkor szólt rendessen. Ilyenkor a tálca színe is megváltozott, régi win98as kinézete lett egy pillre. SP3-as verzió megoldotta a problémát. Win7 esetén ilyennel még nem találkoztam.
2011. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

pedig nekem 64bites win7 fut. Másodszor fordult elő, hogy lecsuktam a laptopot és eltűnt a hang. Ha a hardver lenne hibás nem hiszem, hogy újratelepítés megoldotta volna a problémát. Ja és 1 hónapos a gép.


(Ióilyenkor ugye eltűnt a mikrofon is és a webkamera sem volt használható a csevegőkben)

2011. aug. 18. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!