Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képet hogy lehet feltölteni?

Salhajni kérdése:

Képet hogy lehet feltölteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni , hogyan lehet képet feltölteni ? Köszönöm !
2011. aug. 17. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ezt meg is tudtam csinálni , de a cicánkról szerettem volna egy kommenthez kapcsolni.
2011. aug. 23. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már írtam, [link]


Ott tallózod a képet, rányomsz, hogy feltöltés. Amikor feltöltötte, találsz lejjebb egy olyat, hogy direkt link a képhez. Arra rányomsz, és magától ki fogja jelölni neked a linket (ne te kezdd el egérrel kimásolni, mert nem lesz jó!!). Nyomsz egy Ctrl C-t aztán a kommetbe nyomsz egy Ctrl V-t és már ott is a link.

2011. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És amit a második linkelt, ott azt írja, hogy a bal egérgomb lenyomásával jelöli ki a linket. Na ezt ne csináld, hanem nyomj a link alatt arra, hogy vágólapra másol. Azért van ott, hogy ne neked kelljen kézzel kijelölni, hanem csak rányomsz és az egészet rögtön kijelöli neked, így nem lesz se hiányos se hibás a linked.
2011. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2011. aug. 25. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A két kép között nyomj entert, ne egymás mögé tedd be!
2011. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne add még föl,próbálkozz csak ,már nem vagy messze a sikertől
2011. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!