Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fogy el magától a hely...

Miért fogy el magától a hely a C-meghajtón? FONTOS, légyszi segítsen valaki

Figyelt kérdés
A vírusírtó nem talált vírust, semmilyen kártevőt, de szépen lassan 1 óra alatt elfogyott az összes szabad hely, rákattintok a c meghajtóra, 400 mega, 2 másodperc mulva 380, és így tovább, magától elfogy a hely. Mitől van ez?
2011. aug. 16. 10:49
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:
54%

Az internetezés folyamatos letöltéssel jár, és gyűlnek az internetes fájlok átmeneti tárolójában. Lehet frissítések letöltése is.

Alapos takarítás ajánlott, ha nem történt volna meg.

Első lépésben mondjuk CCleaner, ezzel könnyű elboldogulni, nézd meg mennyi helyet csinál.

[link]


Windows takarítás:

[link]

2011. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a programot, de csak 100 megát szabadított fel, és azt is csak addig... utána megint lecsökkent 2 perc se kellett neki, egyébként az automatikus frissítést kikapcsoltam mivel csak 36 gigás a winchesterem ebből 7 giga a c meghajtó, pillanatok alatt megtelne a sok frissítéssel... 29 giga a d meghajtó, és a d-re szoktam letölteni dolgokat szal az is elképzelhetetlen h vmit letöltök és azért fogy, főleg h már 1 hete semmit se töltök.. Nem értem h fogy el a hely csak úgy....:(
2011. aug. 16. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Próbáld meg ezt, szerintem fertőzött a géped, lapul valahol egy trójai. Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, inditsd újra a gépet és töltsd le ezt az Online Scannert. Ha nincs másik ESET_NOD a gépeden, ez leszedi a trójait.


[link]


Ha nem megy így, próbáld meg a Malwarebytes-t letölteni és ugyanígy ereszd rá. Ha kész, vissza kell kapcsolni a Rendszer-visszaállítást.


[link]

2011. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én TuneUp progival szoktam takarítani a gépem:)
2011. aug. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!