Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet? (CSS) (a kérdésed...

Miért lehet? (CSS) (a kérdésed zúl rövid)

Figyelt kérdés
Szóval a counter strike source-hoz le szeretném tölteni a wallhack-et, de amikor belépek a játékba és bekapcsolnám a wh-t valami hangot ad ki és nem kapcsolja be.
2011. aug. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg is érdemelnéd, hogy időzítsen a következő boot elé egy format c-t... Szánalmas idióta.
2011. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mate0117 ***** válasza:
ott a pont.....
2011. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyomogatod az ALT + F4-et, amíg be nem indul.

Esetleg, akkor is jó lehet, ha odaviszed egy informatikusnak, hogy format C: kell. De ne hagyd, hogy félrevezessen, mond, hogy fontos, és azonnal csinálja.

G.

2011. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy informatikus zseni,de nem értem,miért időzítene egy format c-t és miért vagyok egy szánalmas idióta?
2011. aug. 15. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a sok csíra csaló mind az. Menj és legózz, jobban jár mindenki, a pc játékokat meg hagyd meg azoknak akik tisztán játszanak.
2011. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!