Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen cs 1.6-ban...

Mit tegyek ez ellen cs 1.6-ban? NET_SendPacket ERROR: WSAEINTR?

Figyelt kérdés
Idegesítő, hogy 2x kell elindítani a cs-t, amikor szerverre akarok menni, 1-nek mindíg kidob ezzel az üzenettel, másodjára elindúl. Valaki tudje-e a megoldást ez ellen? :S
2011. aug. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Takarodj a gép elől, és menj el k*rvázni (az is jobb mint a cs). :D


Komolyra fordítva: Próbáld meg újratenni a cs-t, ha nem sikerül, akkor esetleg az egész windowst, ha ezek után is fenn áll a hiba (vagy csak nem akarod megcsinálni), akkor törődj ebbe bele.

2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 évig cs-ztem, már több mint egy éve nem játszottam (hála az égnek).. hallgass rám és hagyd a f*ba a kockulást, menj ki csajozni :) fogadd meg a tanácsomat!!

18/F

2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már csak pár nap a nyárból és megyek nyugi, csak addig elütöm az időt, amúgy 3 féle cs-m van, mind a 3-nál ezt írja, újratenni emg nem akarom, mert 100 féle dolog van rajta. :D
2011. aug. 26. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
csösztök nekem is eszt aszart irja de nekem zombie addons on irja fel rakom és amikor tölti a pályát ki irja pls ...
2012. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!