Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni?

Norbee18 kérdése:

Honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Nor nekem windows xp kéne és hogy honnan tudom letölteni, 32 bites kéne.

De a sima professional nem az SP1-2-3 mer azokkal már meggyűlt a bajom.Előre is köszönöm


2011. aug. 15. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha SP nélküli XP-t telepítesz, azzal is meg fog gyűlni a bajod. Ahogy a rendszert fejlesztik és javítják, a programokat is ahhoz igazítják, és minimum követelményként fogják a Service Pack-okat kérni, azaz nem indul el a program ha neked nincs Service Packod, azok is, és mind a Windows Update rád fogja kényszeríteni hogy telepítsd fel utólag.

Emiatt például a sima XP-k a letöltések közül is eltűntek, egyszerűbb a már integrált javításokkal elérhetővé tenni a rendszert, mert úgyis telepíteni kellesz rá. Ha bármi bajod volt, talán azért mert buherált rendszert próbáltál ki, aminél a biztonsági frissítés és javítás tönkre vágta az egészet. Nekem is volt buherált (extended edition) SP2-es XP-m, és az SP3-tól szétesett az egész.

Ha egy normális tört XP professionalt használsz, annak a service pack-ok és a windows update sem jelenthet problémát. Bármelyik programokat is megosztó torrentoldalról elérheted.

2011. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SP = service pack

Home-ra is van service pack és próra is. Az SP nem egy másik változat neve...

2011. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszotokat, de olyat nem is találtam ami nincs "buherálva" csak frissített változatókat, stb. esetleg link? mer pl Torrentz-ről is 3-at leszedtem de mindegyiken csomó frissítés volt alapban, + amit nemértek h átlátszó ikonok stb volt benne , meg felrakott mindenféle hülye programokat amit feleslegesnek tartok, de még kise lehetett választani h mit rakjon fel csak auton feltett sok szemetet. Szóval megköszönnék egy linket ami nem ilyen "megbuherált" változat
2011. aug. 15. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket, leszedtem kiírtam de nem bootolja :S

hogy írjam ki vagy hogy csináljam ?

kiírtam simán amit leszedett és daemon-al megnyitottam és úgyis kiírtam de nemtudom.. sajna nemértek az ilyen dolgokhoz nagyon :(

2011. aug. 17. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, ebben nincs benne a boot.bin fájl, ezért az Nlite programot kell letölteni innen: [link]

Magyar nyelvű, testre lehet vele szabni a telepítőlemezt.

Előbb ki kell csomagolni a .RAR fájlt, persze biztosan megtetted, abban van egy .NRG fájl, amit szintén ki kell csomagolni valahová, és aztán futtatni az Nlitét.

2011. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!