Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a videókártyákról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ezekről a videókártyákról?

[link]


[link]


2011. aug. 14. 21:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Bug nem lesz miatta.
2011. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Most nem azért mondom, de sortolj már fel pár játékot idén, amelyek fejlesztőit az nV szponzorálta. Összesen kettő ilyen van, a Duke Nukem Forever (négy éves UT3 motorral - szuper) és a Crysis 2, annak is inkább a DX11 motorja (amiért hatalmas thx nekik, hogy játszahatatlan lett az egész). Igazi bingó az nV mint cég. Úgy konkrétan az egyik leghányásabb, legundorítóbb, etikát, erkölcsöt hírből sem ismerő számítástechnikai cég, de azért te csak imádjad őket.
2011. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, hype az egész, pont az ilyen rétegnek találták ki, tényleg gusztustalan amit művelnek. Meg akkor is elfelejthetnéd ezt a 8/9-es szériát akkor is ideje múlt. Akkor már GTS 250
2011. aug. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

igaz, de az meg már annyira nem olcsó.


egyébként én speciel a gta uj részeire gondoltam, én nagy gta-rajongó vagyok, és próbáltam pl a gta4 et sokféle videokártyával. bug alatt nem azt értem hogy pl collision hiány mint pl a vice cityben amikor beolvadtál a földbe, hanem ati videokártyán a házakon távolról fekete csíkok jelennek meg meg ehhez hasonlók

2011. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!