Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy ha le szeretnék tölteni egy zenét és megnyílik a Windows Media Player, hogy lejátssza, akkor a szám címe helyett preview-t ír ki, és megjelenik egy olyan hibaüzenet, hogy: A Windows Media Player ismeretlen hibát észlelt. Próbáltam más zenét is letölteni, de akkor is ugyanez történt. Víruskeresést is futtattam, de nem talált semmit.
2011. aug. 14. 17:00
 1/10 anonim válasza:
tölts le egy új Windows Media Player..hátha a lejátszó a rossz :/
2011. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:) Hát, letöltöttem a WMP 10-et, de a helyzet nem változott...:/ Viszont a súgó azt írta, hogy ki kell kapcsolnom a Media Bar-t. Azt vajon hol találom?
2011. aug. 14. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
www.winamp.com Ez egy olyan médialejátszó, ami fényévekkel veri a WMP-t, minden tekintetben. WMP-vel ne kínlódj, hulladék.
2011. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.:) Letöltöttem és a zene is megy.:) Márcsak annyi lenne a kérdésem, hogy ha lementettem egy mappába a zenét, akkor miért nem jeleníti meg?:/
2011. aug. 14. 18:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat! Én voltam a hülye, megoldottam a dolgot.:) Köszönök minden segítséget még egyszer! Azt hiszem akkor törlési listára kerül a wmp..:/
2011. aug. 14. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát mégis lenne egy problémám...:D Remélem, tényleg utolsó kérdés: Csak listaként tudok számot lementeni?:/ Mert próbáltam úgy, hogy egy mappát kitallóztam és odamentettem, de akkor nem jelenítette meg..
2011. aug. 14. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
A WMP-t nem tudod törölni, a Windows része. Egyébként kérlek fogalmazz kicsit másképp, mert nem értem. Szóval egy adott mappában egy zenét nem jelenít meg a Winamp, amikor betallóznád, és ezért nem tudod lejátszani?
2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. Elnézést, csak már fáradt vagyok.:/

Szóval, a gond az, hogy nem tudom Winamp-el letölteni a zenét. Lejátszási listaként el tudom menteni, de akkor ha felteszem egy adathordozóra (jelenesetben telefon), akkor az nem találja.

2011. aug. 14. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Letölteni Winamp-pal, zenét? Mégis hogy érted, hogy letölteni? Ha zenét szeretnél letölteni, például a YouTube-ról, ajánlom ezt a progit, MP3-ba ment: *****


Csak beilleszted a YouTube linket a Paste gombbal, miután a böngésződben rámentél, a link Másolására. Így már töltheted is le. Esetleg a beállításokban választhatsz alapértelmezett mappát, ahova a program menti az elkészült MP3-akat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindegy. Köszönöm, letöltöttem és működik is.:) Mentek a zöld kezecskék.
2011. aug. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!