Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Counter-Strike 1.6-ban hogy...

SpiderWeb kérdése:

A Counter-Strike 1.6-ban hogy lehet visszaállítani, hogy lássa a szervereket a gépem és ne csatlakozzon egyből egy ip címre?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor volt már olyan még különböző csé verzióknál is, hogy rákattintottam a servers-re vagy a new game-re és egyből felcsatlakozott valami IP címre.. Ezt hogyan lehet visszaállítani? Én nem állítottam át semmit, magától lett ilyen valamiért... Kérem, aki tud az írja le, hogy hogyan lehet visszaállítani, hogy lássam a szervereket és ne ip-re csatlakozzon fel egyből ha a servers-re kattolok a főmenüben. Köszönöm!
2011. aug. 14. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha van egy Autoexec.cfg fileod a cstrike mappában akkor ott kell átírnod a "connect" kezdődésű sort.. :)
2011. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, de sajnos nekem nincs ott connect sor.. :(

2011. aug. 14. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Valve\resource\gamemenu.res

Régebben jártam egy olyan szeróra, ami mindig automatikusan átírta a menüt úgy, hogy a Find vagy Browse menüpont helyett egyből csatlakozott. Én akkor azt csináltam hogy az eredetivel felülírtam, de most azt olvastam, hogy elvileg elég az is ha törlöd, akkor újra megcsinálja a fájlt az eredeti beállításokkal.

2011. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! A törlés nem használt, ugyanolyan volt sajnos a menü, miután töröltem az általad említett file-t. Belenéztem mit tartalmaz az a file és semmi parancsot nem láttam, ami a menü átállásáért felelős lenne. Így sajnos még mindig nem oldódott meg a probléma. :S Nincs semmi ötletem, hogy mivel tudnám kijavítani. Most újra felteszem a játékot, de rossz, hogy mindig fel kell tennem. :( Jó lenne tudni, hogyan oldható meg ez a probléma, mert előbb-utóbb mindig kiütközik. :S
2011. aug. 15. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi, nem Valve/resources hanem Cstrike/resources
2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"label" "#GameUI_GameMenu_FindServers"

"command" "OpenServerBrowser"


Ez a Browser gomb alapértelmezettje.

2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meg fogom lesni, hogy ezzel megy-e ,mert most sajna nincs fent a CS 1.6, de majd felteszem valamikor, csak nincs épp helyem.
2011. aug. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!