Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős! Windows Movie maker...

Sürgős! Windows Movie maker be nem tudom elmentenia vdeót? Ezta szöveget írja ki (alul)

Figyelt kérdés

Windows movie maker cannot save the movie to the specifield location. Verify that the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available, and that there is enough free disk space available, and then try gain.


Van elég hely a gépemen, a videók amiket beleraktam még most is a gépen vannak, a videó rendesen kész van! Mi lehet a baj?


2011. aug. 13. 18:27
 1/2 anonim válasza:
talán hibás... :/ Nekem sose írta még ki. Jobban jársz ha más videószerkesztővel próbálkozol... Jobban is megéri...
2011. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amennyiben még aktuális a kérdés, elárulom a titkom. :) Először átkonvertáltam AVI-ba a videó fájlt , és utána illesztettem be Movie Maker-be. Sikerrel jártam. Tegyél egy próbát, hátha neked is beválik. :) Sok sikert!
2014. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!