Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rendeljek mobilnetet?

Hogyan rendeljek mobilnetet?

Figyelt kérdés
Feketelistás vagyok a t-mobilnál tartozás miatt. De egyik szolgáltató sem ad ki semmit sem. Hogyan lehetne kitrükközni? Már kifizettem a tartozásom de a listáról nem vesznek le rögtön.
2011. aug. 12. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitrükközéssel jól nem járhatsz. Szépen meg kell várni, amíg lekerülsz a listáról.
2011. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sehogy se tudod kitrükközni,vagy vársz vagy más nevére kihozod ez a 2 variáció van
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, max ismerőssel megveteted.
2011. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akármilyen hamis adatokat adok meg, a mobilszolgáltató rájön és nem fogadja el a megrendelést. Mégis milyen joga van a szolgáltatónak mindenféle adatbázishoz hozzáférni és ellenőrzini az adataimat hogy valós-e?
2011. aug. 22. 17:16
 5/8 A kérdező kommentje:

Nomeg konkrétan mit ellenőriz? Mert próbálkoztam hamis személyi ig. számmal, hamis névvel, címmel, vagy akár az összes adat egyszerre hamis volt... de rájött és rögtön kidobta neki a rendszer hogy listás vagyok vagy hogy nem stimmelnek az adatok. De mégis hogy?

Jó jó, az én módszerem se törvényes, de a szolgáltatóé sem.

2011. aug. 22. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolj bele
2011. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te most kajak ekkora gyökér vagy?

Sztem örülj hogy nem indítottak ellened eljárást, vagy nem tiltanak el végleg.

2011. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-.-" miről beszélsz? kérik a személyid ember,nem bediktálás alapján megy a dolog, a hivatalos okmányod adod át neki és az alapján dolgozik nem diktálsz be semmit nem rendőrségi igazoltatáson vagy ahol otthon felejtetted a személyid...

max veszel egy hamis személyit 20x annyiér mint a legdrágább mobilnet mind3 szolgáltatónál együttvéve

2011. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!