Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Mit kezdjek az Ipod-al...

SOS! Mit kezdjek az Ipod-al (touch)?

Figyelt kérdés
hogyan lehet zenet,kepet,videot ra rakni.meg van az i-tunes program de nem tudom hogyan kell szinkronizalni!fontos lenne!please
2011. aug. 12. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom, kaptál hozzá egy kábelt, amivel számítógéphez tudod csatlakozni.Természetesen ennek csak internettel felszerelt gép mellett van értelme,egyébként nincs.Ha megvan, utána már fel fogja hozni a számítógépen a meghajtóját(ha mondjuk A: a hajlékonylemez,C: a merevlemez,D: a cd akkor E: lesz,ha van más is,akkor az abécé egy későbbi betüje,F,vagy G.Onnantól pedig már pakolhatsz rá zenét,ami egyszercsak majd megjelenik pár mp múlva az IPOD-odon is,ha mindent jól csináltál.
2011. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én sem tudtam a legelején,magamtól kellett rájönnöm,mert nem segített senki..:(

neked segítek:

1.először hozzácsatlakoztatod a géphez/laptophoz az Ipodhoz adott fehér USB kábel segítségével az Ipodot

2.mivel már leszedted az Itunes-t,rögtön be is kell jelennie,amikor csatlakoztatod.Ekkor elkezdi szinkronizálni az Ipodot a géppel,neked semmire sem kell kattintanod,magától csinálja.

3.Ha kész vele(láthatod az Itunes középső fölső sávját),akkor megkeresed a gépeden az mp3 file-t,és belehúzod egérrel a Playlist(bal oldalt) alatt található Zene mappába.(lehet h nincs ilyen nevűd,akkor hozz létre egy ilyet-->Ipododon megkeresed a Zenén belül h Játéklista hozzáadása,és amikor újracsatlakoztatod,akkor lesz ilyen nevű már,ahol írtam).Ha belehúztad,akkor még nem lesz rajta,szinkronizálnod kell megint,de nem kell ehhez kihúznod,hanem elég,ha szintén baloldalt rámész a saját iPododra.Ki lesz írva h hány GB-os,kép róla,milyen az OS-e.És jobb oldalt alul találod azt h "Sync".Kattints rá,és szinkronizálja az adott új számot,ami még nem lett vele szinkronizálva.

4.Ha képet akarsz,akkor szintén baloldalt belemész a saját iPododba,felül vannak kis fülek kiírva,h :Summary, Apps, Music, Films, Tv programmes, Books, Photo, Info. Photo-ra kattints,majd Sync photos from,és kiválasztasz egy mappát,amibe a fotók vannak,amiket rá akarsz rakni.Majd ha megvan,Sync-re kattintasz jobb oldalt alul.

5.Ha videót akarsz,akkor azt is úgy kell mint a zenét,húzni,csak nekem nem sikerül mostanában,mert jailbreakelve lett,és mikor ráakartam rakni videót,akkor sikerült is kettőt,de többet nem,nem is tudom már h h raktam fel azokat,úgyhogy ha rájövök akkor írok,de még nekem sem megy..:(


Remélem valamennyit segítettem,de nem biztos h sikerül neked,mert nem tudom h neked milyen Ipod touchod van,melyik generációs,és akkor lehet h máshogy kell,nem tudom.

De ha vki más olvassa,és annak segít,akkor örülök :)

2011. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!