Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom hosszabb időre...

Hogyan tudom hosszabb időre karbantartani a rendszert?

Figyelt kérdés
Havonta, vagy két havonta újra kell telepítenem a gépet, mert belassult, meghal. Szeretném ha egy tovább bírná. Sűrűbben ellenőrzök vírusirtóval, naponta eltávolítom a szemetet ( gyorsítótár, stb.. ), igyekszem tisztán tartani a gépet. Mivel tudnám még ezt elérni?
2011. aug. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

" Mivel tudnám még ezt elérni? "


ha jogtiszta windowst tennél föl


Nálunk is amíg kalóz wineket telepítgettünk,minden sza-rság jött a gépre. Egyszer valaki azt mondta hogy az eredetivel fele ennyi probléma nem lesz .Kipróbáltuk ,és igaz.

2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos h a vírusirtó naponta frissüljön. Tegyél fel tűzfalat is (a windóz beépített tűzfala helyett, mert az mindent átenged, csak azt nem, amit át kéne), és azon tilts le mindent, amiről nem tudod h mi, különösen ha úgy kezdődik h c:\windows\system...
2011. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az AVG tűzfala van fent, elvileg az jó
2011. aug. 12. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a CCleaner-t. Jó kis progi és ingyenes.
2011. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ccleaner penge! mikor először ganéztam ki vele a gépet, csak lestem, mennyivel jobb lett :)
2011. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!