Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A hackerek hogy hoznak létre...

A hackerek hogy hoznak létre anonim proxykat? Mennyi idő telik míg kidolgoznak egyet? Egyáltalán csoportosan csinálják őket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy csoportosan, nekem is van egy csomó ismerősöm akik szoktak azzal szórakozni hogy játékokhoz csinálgatnak hacket. Álltalában átírnak egyes adatokat, ami megváltoztatja a progi egyes részeit. Ismerek 13 éves gyereket is aki ilyeneket csinál :))) oszt.társam öccse
2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válasz lelombozó volt, alig tudtam utána rávenni magam, hogy válaszoljak az eredeti kérdésre. :)


Nem mindenképpen ők hozzák létre őket, használnak publikus, és más célokra kialakított anonym proxikat is. De előfordulhat az is, hogy botnetek számítógépeit használják erre a célra. Ezt akár csoportosan is. Egy anonym proxy létrehozása tulajdonképpen nem tart sokáig, 10perc alatt bőőőven elvégezhető megfelelő programokkal, scriptekkel, hozzáértéssel, és teljes root hozzáféréssel.

2011. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az anonim proxyknak, amik meg vannak hirdetve ingyenesre, 90%-a az állam vagy valami hatóság által üzemeltetett.

Nem kell bevenni a dumát hogy ez majd lenyomozhatatlanná tesz.

Én inkább keresnék általános szgépet valahol. Legyen az mondjuk egy hanyag meki szervere, vagy egy kávézóé. Csak legyen annyi jogom hogy a forgalmamat azon keresztül bonyolíthassam. Nyilván adatmásolásnál fontosabb a sávszél de egy defacenél 2-3 ilyen után túl nagy feladat visszakeresni.

2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!