Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el az ikonjaim?

Miért tűnnek el az ikonjaim?

Figyelt kérdés

Elindítottam egy frissen feltett játékot, de kijött egy kis ablak, hogy nem elég jó a videókártyám. Hát ez van, bezártam az ablakot, erre eltűntek az ikonok az asztalról :S Vártam, de mikor nem jelentek meg (mint amúgy szoktak töltésnél) jobbklikket nyomtam a tálcára és az "asztal megjelenítése"-re nyomtam. Úgy visszajöttek az ikonok, de amint megnyitok valamit (Pl egyszerű aknakereső) rögtön eltűnnek. :S Nem vagyok számítógépes zseni, valaki mondja meg miért csinálja ezt és hogyan állíthatom vissza, mert nagyon idegesít!

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. aug. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam már kikapcsolni-bekapcsolni?
2011. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, most a hajam tépem kiborulásomban (komolyan) de mindjárt nyomom is ki hátha jó lesz.
2011. aug. 4. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
újraindítottam, és most rendben van, nagyon szépen köszönöm! Nem tudod miért csinálhatta ezt? Nem olyan fontos, most nagyon boldog vagyok, hogy mükszik, csak kíváncsi lennék rá. Köszönöm Rejehw!
2011. aug. 4. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hiba lehetett, bekódolták a játékba hogy eltűnjenek ez ikonok miküzbe fut, hogy ne terhelje a gép magát azzal, és mivel nem normálisan lépett ki ezért nem rakta vissza az ikonokat... elég hülye ötlet, de ez is egy lehetőség.
2011. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
látok benne logikát, csak azért fura, mert bármi mást megnyitottam úgyan úgy eltűntek :S igazából már nem is lényeg, örülök, hogy nincs baja a gépemnk, de köszönöm, hogy válaszoltál! ;)
2011. aug. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!