Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valamit letöltök torrent-el...

Ha valamit letöltök torrent-el utána miért nem csinál semmit vagyis miért nem tudom vissza feltölteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan torrentet szedsz le ami már régebb óta fentvan, így sok a seeder és elenyészó a leecher aki letölti.

Abból a sok seederből legtöbb seedservert használ, így elveszti a pioritásod a kis otthoni feltöltésed. Ráadásul szerintem passzív vagy, azaz nincs nyitva a port a tűzfaladon amit használ a torrent kliens. Ha van routered azon is meg kell nyitni TCP/UDP irányban. Persze miután a kilensben beállítottad, hogy egy állandó portot használjon.

Ha aktív vagy az az előnye, hogy passzívnak is tölthetsz fel, meg aktívnak is. Ellenben ha passzív vagy akkor csak nekik tudsz feltölteni. Így ezek után azt is vedd figyelembe mennyien szedik le, és mennyi a seeder többlet (ráadásul párszáz megás feltöltéssel), azok közül mennyi a valós leecher, és milyen az interneted feltöltési sebessége. Azt tudom ajánlani olyan torrentekre cuppanj rá amit minél régebb óta töltöttek fel.

2011. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést utolsó mondatomban azt akartam írni, hogy minél !kevesebb! ideje töltötték fel. Azt tudom még ajánlani minél nagyobb torrenteket tudsz könnyen seedelni, azt mindig vinni fogják. Teszem azt sorozatok pár évada 1-4.

Akár filmeknél, ami jó nagy. Na itt lehet partial seederként beszállni, hogy nem szeded le egészet belőle csak véletlenbe pár részt össze vissza. Na így leszel nem valós leecher, és töltesz is fel rendesen.

2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Komám,ilyen részletes választ.Igazából én sem vágtam,hogy működik.Kezet rá!
2011. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen routerem és Köszönöm a Válaszokat ! :)
2011. aug. 4. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!