Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letölteni videoka...

Hogyan lehet letölteni videokat program nélkűl?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Program nélkül? Max ha valaki kinyomtatja a binárist és elküldi neked te pedig kézzel egy cd-be karcolod.


Nem árt ha van oprendszer a gépen, meg legalább egy böngésző, driverek stb... De a tuti az ha van egy torrent kliens is. Pár mega az egész, nem értem miért gond ha felrakod.

2011. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet szárnyak nélkül repülni?
2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem arra gondol,hogy amit megnézünk, az lementődik a gépünkre és csak ki kell venni a temp mappából
2011. aug. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagy okosok semmit se tudtok már rá jöttem ti szellemi fogyatékosok hát még azt se értitek meg hogy mit kérdek r*hagyatok meg
2011. aug. 4. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz? Mozilla Firefoxot? Ehhez jó pl. a "Video DownloadHelper" kiegészítő:


[link]

2011. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha többen nem értik a kérdést akkor nem a válaszolókkal van a gond. Avagy: Ha a kacsa nem tud úszni attól még nem a víz a hülye...
2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!