Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam 15600 forintos beiskola...

Kaptam 15600 forintos beiskolazasi utalvanyt, hol tudom megnezni a bevaltohelyeket?

Figyelt kérdés

Ir egy oldalt hogy: www.edenred.hu es hogy itt megtalalom a reszletes bevaltohelyeket...mert az utalvany hatuljan elvileg nincs minden feltuntetve. Az oldalkn hol? Csak olyat talaltam, hogy beirok vmi uzletet es vagy kidob rola vmit hogy lehet vagy nem..de jo lenne atlatni, hogy miket is lehet.... Ha meg megadom a varosom kidob elelmiszer boltokat is,amit etkezesi utalvannyal valthatnek be.

Tudna valaki segiteni? Vagy egy listat irni, hogy melyik uzletek vesznek reszt?

Ami foleg erdekelne Zara, Kenvelo...

Mert beirtam keresojebe egy olyat, ami utalvanyon van es ott meg nem dobta ki.pedig kene lennie....

Elore is koszonom, ha valaki tudna segiteni nekem ebbe.


2011. aug. 3. 14:20
 1/1 vagyokakilehetek ***** válasza:

itt

[link]

tudsz térképes kereső vagy listás kereső módban megtalálni üzletet.


ezekre a kategóriákra bontva.

TICKET RESTAURANT ÉTKEZÉSI UTALVÁNY

TICKET RESTAURANT MELEGÉTEL UTALVÁNY

TICKET RESTAURANT MELEGÉTEL KÁRTYA

TICKET COMPLIMENT TOP PREMIUM AJÁNDÉKUTALVÁNY

TICKET CULTURE KULTÚRAUTALVÁNY

TICKET SERVICE BEISKOLÁZÁSI UTALVÁNY

TICKET WELLNESS EGÉSZSÉGPÉNZTÁRI UTALVÁNY


de olyan hogy zara meg kenvelo olyan nincs.. az mi fán terem. merre van ??

2011. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!