Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Több PC-s játékprogramot...

Több PC-s játékprogramot vennél, ha? Olvasd tovább!

Figyelt kérdés

ha lehetne 2 verziót kapni új programból úgy,hogy az egyik a teljes, a másik pedig csak kisebb felbontású , kisebb textúrákat stb tartalmazó 2 éve amolyan középkategóriásnak számító gépre lenne optimalizálva. Az eredeti ár kb 70%-áért..

Vagyis ,hogy akinek csak kisebb gépre telik, az olcsóbbért is vehessen kevésbé szép,de új programot.


2011. júl. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos, hogy jól értem.

Tehát minden játékból lenne 2 verzió, mondjuk a high meg a low verzió, és az egyiken menne minden max grafon, másik csak low-on?


Ez teljesen hülyeség, a játékfejlesztő, kiadó és játékos szempontjából is.

2011. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem vennék többet...

Nekem sokszor nem a grafika számít, de ettől függetlenül szerintem értelmetlen egy a megközelítés

2011. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó köszi, akkor jól gondoltam:)
2011. júl. 30. 13:23
 4/4 anonim válasza:
Egyszerübb lenne ha foglalkoznának a játék optimatizálásával.Mondjuk szándékosan ilyen nagyon a gépigények hogy vegyél új hardvereket.
2011. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!