Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes letölteni az Assassin'...

Érdemes letölteni az Assassin's Creed-et?

Figyelt kérdés
Egyik részével se játszottam és élőbe még nem is láttam de aztmondják h olyan mint a prince of persia és a pop az elég uncsi volt meg idegesítő ez is ien vagy legalább élvezetesebb ?
2011. júl. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, hasonlít rá,bár a kettő ég és föld. a prince of persia egy remek játék, úgyhogy roh@dj meg ha unalmasnak mered nevezni. Az Assassin's Creed pedgi 2óra után olyan monotonná válik mint a mutterod az ágyban. úgyhogy egy jó tanács: kerüld el azt a játékot
2011. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Assassin's Creed-sorozatot megvenni is érdemes. Tényleg iszonyat jó az összes része. Az első picit még kiforratlan meg vontatott, de a másik kettő számomra a legjobbak között van.
2011. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hátha a POP unalmas volt nekedd akkor ezt ne próbáld ki,ez még unalmasabb lenne neked akkor.Bár én imádom mind a 3 részét :)
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan untam az elsőt is, a másodikat is.
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A világ legjobb játéka a 2. és a broderhood része (ez nem a 3. rész!!!! csupán egy kiegészítő szerűség a 2. részhez!!!) Az első része tényleg unalmas.
2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenném h hallod nem is játszok inkább assasin's creed-el inkább majd anyáddal játszok :D
2011. júl. 28. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
majd megadom a lakcímét, úgyis rühellem (anyámat)
2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xD oksa
2011. júl. 28. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Én PS3-ra megvettem, első és egyetlen játék volt, amit úgy adtam el, hogy végig sem vittem.

Egy ideig lehet élveznéd, de aztán rájössz, hogy nagyon buta (legalábbis az első rész).

Elmész egy helyre, ott kapsz egy küldetést, aztán elkell menned a küldetést megcsinálni, ami annyiból áll, hogy rád támad 5-6 őr akik néha csak 20 percig állnak és senki sem támad rád, aztán egyesével támadnak folyton és 2 gomb segítségével bárkit meg tudsz ölni.


Állítólag a többi része jobb, azt már nem veszem meg csak letöltöm a PC-re.



De mióta van az, hogyha már ha full ingyen van a játék is mások véleményét kérdezed? Letöltöd és ha nem jó letörlöd.

2011. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!