Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy monitornak mi a normális...

Egy monitornak mi a normális felbontása?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi az az átlagos felbontás, amit használnak az emberek? Köszi a válaszokat!
2011. júl. 27. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy autónak mi a normális lóereje?


Kb. ennyi értelme van a kérdésnek...

2011. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első olvass kicsit tovább;)

"Úgy értem mi az az átlagos felbontás, amit használnak az emberek?"

Ne legyen off: sokan használnak sokféle monitort sokféle felbontással! NEM TUDOM!

2011. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy írtam a kommentet, hogy tovább volt olvasva. Semmi értelme a kérdésnek.
2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak ennyit találtam neked:

[link]


Pontosabb adattal nem tudok szolgálni...

De annyi kiderül belőle, hogy 2007ben 1024*768 volt a legtöbb embernek aki részt vett benne. És a változások nem túl gyorsan mentek végbe.


Ma valahol 1280 vagy 1366 szélességű átlagra tippelnék. Viszont divatba jöttek a netbookok is, amiknek kisebb a felbontása...

2011. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én akárhány norm gépet láttam eddig a legtöbbet használt a 1024x768 volt kivétel a "széles" monitorokon de átlagosan ezt használják legalábbis az én ismerőseim...
2011. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ajánlott beállítása: 1680x1050 és normális vagyok szerintem..
2011. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat. Nyilván nem értek hozzá, ezért is kérdeztem.

Azért kérdeztem csak, mert a cégünknek készít honlapot egy cég, és az én monitoromon nem jön be az oldal teljes szélességben, csak görgetve, tehát "túl nagy". De ők győzködnek, hogy állítsam át a felbontást, mert általában az emberek nem ezen a felbontáson nézik. Az enyém 1024*768, és szerintük a legtöbben nem ezt használják, ezért jó lesz az oldal így. Elnézést, ha felbosszantottam valakit azzal, hogy nem elég értelmes a kérdésem....

2011. júl. 28. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:

És ezt eddig miért nem tudtad így leírni bakker?

Direkt szopatod magad?:-)

Nah de, hogy a témához is írjak

[link]


De asszem Facebook is 980px-et használ. Márpedig az igencsak mainstream. 1024es felbontással a net 99%-t lefeded elvileg.

Sőt ha 1024re megtervezik de %ban méretezik az lehet mégjobb.


Én mondjuk nem értek ilyenekhez.

2011. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!