Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vírusos lehet a számítógép?

Vírusos lehet a számítógép?

Figyelt kérdés
Akárhányszor belépek a saját fiókomba, eltűnik az összes letöltés, változtatás (pl. asztal háttér), internetes oldalak. Teljesen alap lett a Windows XP, de csak a saját fiókomban. Esetleg egy NOD32 Antivírus futtatása megoldhatja a problémát.
2011. júl. 26. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Problémát nem okozol vele, ha lefuttatod.


Vírus vagy nem eredeti az XP.

2011. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem :D Csak eddig nem volt vele baj, már használjuk akárhány éve, de ilyesfajta probléma nem volt. Köszönöm a választ :)
2011. júl. 26. 23:57
 3/4 anonim válasza:
hát a NOD32 nem a legjobb. szerintem a Microsoft Security Essentials a legjobb :) eggyébként az XP nem a legjobb.
2011. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Egyszer csak elkezdtek eltűnni a mappáim, fájljaim. Aztán semmi.

Újra raktam 2x indult okésan, majd kiírta, hogy telepítsem az xp-t. Aztán nem ismerte fel a winchestert. Szenvedtem vele, míg 30GB-ot sikerült felismernie, de többet nem. Ugrott mindenem.

Eltelt 1,5 év és csodával határos módon újra látta a vinyó többi részét, persze üresen. (holott nem volt formatálva)


Szerintem összeomlott az XP.


Én Vipre-t használok.

2011. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!