Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol asrock...

Miért nem bootol asrock k7s41gx alaplapnál?

Figyelt kérdés
Az adott alaplapra windows xp sp3 szeretnék telepíteni, a biosban be van állítva hogy cd ről bootoljon. A bottolásnál a hardwer vizsgálatig eljut de mikor annak a vége utána egy fekete képernyő és a al sarokba egy szóköz villog és nem csinál semmit. mitől van? Linuxot azt fel tudtam rá tenni de windows nem.
2011. júl. 24. 20:26
 1/4 ciceribojso ***** válasza:
Valószínűleg hiányzik a telepítőről a boot.ini fájl. Enélkül csal olyan merevlemezre tudod feltelepíteni az xp-t, amin előtte már windows volt.
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok kösszi. Mit tehetek? Tegyem fel a hdd re egy másik gépről az xp-t?
2011. júl. 24. 22:39
 3/4 ciceribojso ***** válasza:
Lehet, csak ha hasonló nagyjából a másik gép hardverkiépítése. Ugyanis pont ezért nem lehet a merevlemezeket egymással cserélni. Mindegyik gép saját magához illeszti. A másik megoldás, hogy szerezz boot.ini -s telepítőt.
2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ciceribojso ***** válasza:

Az annya köcsögit!

Tegnapelőtt csináltam ezt felhasználónevet, és máris lementem 60% ra.

2011. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!