Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rátelepíteni az...

Hogyan lehet rátelepíteni az . Avi formátumot a Windows Media Player 11-re (a legújabb fajtára - gondolom)?

Figyelt kérdés

Nekem nem töltődik be, pedig a legtöbb film általában .avi formátumban jön le. Vagy ha nem tudjátok, akkor írjatok olyan programokat, amik betöltik az .avi formátumú videókat.

Előre is köszi!


2011. júl. 24. 15:53
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

valami el van nyomva nálad, az összes kukásgagyi lejátszó lejátsza az avi-t.

ha ajánlhatok egy jó lejátszót, akkor szedd le a media player homecinema classic-ot, és mellé ac3 filtert.

2011. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet azért rosszalkodik, mert nincs fent kodek a gépeden. A K-Lite Codec Pack-ot (abból is a Full változatot) szedd le innen: www.codecguide.com


Ennek van egy beépített médialejátszója is, A Media Player Classic, ami tökéletes a filmnézésre, csak ajánlani tudom.


Ha meg nem akarsz letöltögetni semmit, próbálkozhatsz a VLC MEdiaplayer-rel is, vagy BS. Player-rel, de én leginkább a kodek letöltését ajánlom.

2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
a media player classicban az a csodás hogy nem kell mellé semmiféle codec-pack-szemét, elég egy ac3filter, és így is mindent lejátszik.
2011. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat :)
2011. júl. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!