Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mdf kiterjesztés? Kicsomagolta...

Mdf kiterjesztés? Kicsomagoltam, s nincs a mappába semmi, miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 19:29
1 2
 1/13 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már rájöttem, daemon tools... már volt fent a gépemen, a próba verzió és lejárt...cd-m nincs jelenleg...mien más fájllal futathatom?
2011. júl. 22. 19:35
 3/13 legendavagyok01 ***** válasza:

A Lite ingyenes:

[link]

2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lite...már letöltöttem és minden képfájl lett a gépemen... most letöltöttem az alcoholt de az mdf et nem érzékeli :S
2011. júl. 22. 19:54
 5/13 legendavagyok01 ***** válasza:

Mondjuk alapból az mdf az Alcohol saját fájltípusa.

Jó esetben kellene lennie egy mds fájlnak is, és azt lehetne Daemon Toolsba is megetetni.

Esetleg még a MagicISO-val tehetsz egy próbát.

2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na sikerült poweriso-val... már minden meg van,de most meg aktiválási kódot kér...tudom crackelni kéne,viszont nincs crack fájlom és nem is találok.tudsz segíteni ebben ?:))
2011. júl. 22. 20:21
 7/13 A kérdező kommentje:
A telepítés célkönyvtárába a Gyakorloprogram.exe-t felül kell írni a Telepitő könytárban lévő Gyakorloprogram.exe-vel magyarul :d a program filesba v ból??
2011. júl. 22. 20:26
 8/13 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha nem adtál meg más helyet, akkor a Program Files/Program neve... stb. helyre telepítette a programot. Ott kell megkeresni az exe-t, és felül kell írni azzal az exe-vel, aminek külön kellett lennie a "kicsomagol" helyen.
2011. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor jól cseréltem fel,de úgy se jó :((
2011. júl. 22. 20:39
 10/13 A kérdező kommentje:

na delete mindne...újra... powerisoval társítottam,megjelent egy db tömörített mappa most kicsomagolom :D

kicsomiztam,most van egy setup fájlom,s egy exe-m.. telepítem a setupot.felrakja a program filesba..majd az exe fájlt kicserélem arra ami a program filesba van nem?

2011. júl. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!