Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség kellene Windows7...

Segítség kellene Windows7 telepítésben?!

Figyelt kérdés
Szóval most is windows 7 van a gépemen 32 bites és újra szeretném rakni,mert már totál meghülyült,szereztem dvd-t win7 eset berakom és újraindítom de nemtudok belépni,oda hogy ujra tudnám rakni nemtudom bootolni sem gépet semi ilyet nem találok csak ezt,hogy csökkentett mód stbstb. Olyat tudok csak hogy megy a gép ( windowsal) és a DVD ről indítom setup exe.-t ottvan,hogy Win7 telepítése. és Tovább, de nem merem mert ugye ezt nem így kellene,lehet ígyis vagy valami tanács ?. köszi előre is
2011. júl. 21. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
bekapcsolás után F11 a boot menü, ott kell kiválasztani hogy honnan bootoljon.
2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja ,hogy f11 el kell belépni a menübe?. nekem ugy mondták f1 el de akkor lehet lemaradt egy 1 es
2011. júl. 21. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Te inkább ne telepíts semmit, kérj meg valakit, aki érti, amit csinál...
2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én tehetek arról,hogy nem értek ehhez,de kellene mert sok program nem fut,és iylenkor nemtalálok senkit.xp vel sose volt gond régen de winfos7 egy szar,de meg ez kell..
2011. júl. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!