Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kijött az egyik billentyű a...

Kijött az egyik billentyű a laptopomból és nem megy vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az 'a' betű jött ki. Az alja visszamegy de a teteje már nem. Mit csináljak vele? Hogy tegyem vissza?
2011. júl. 20. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Pár jó szó és nem kell erőszakoskodni! :D

Amúgy, ha nagyon nem enged a nyomásnak, akkor vagy letörött valami, és beragadt, vagy rosszul akarod visszarakni.

Egy közeli képet dobhatnál a billentyűről, meg a helyéről is.

G.

2011. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is sikerült lekapnom véletlenül.


Én leszedtem óvatosan egy másikat, hogy lássam hogy vannak a kis tompító műanyagok egymásba kapcsolva meg az aljzathoz, asszem nálampont a tetejét kellett először bepattintaniaztán az alját.


Mondom, ha bevállalod akkor lepattintasz egy másikat is, és megnézed hogy van rajta, vagy keresel a billentyűzethez vmi infót.

2011. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen leszedtem az i betűt is de azt sem tudom visszatenni, szóval valamit akkor én csinálok rosszul. 100% hogy nem tört el :) de köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 21. 12:44
 4/5 A kérdező kommentje:
de most sikerült egymásba kapcsolni csak nem tudom kiszedni :(... nagyon szerencsétlen vagyok légyszi ne szidjatok.
2011. júl. 21. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Na végre :D sikerült megcsinálnom :D. Rájöttem, hogy a két műanyagot akasztottam rosszul egy másba. Mert ahogy fordítottam nem értek össze. De most már kész :)

Köszönöm :D Nélkületek sem sikerült volna :D

2011. júl. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!