Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok mennek el ezen...

Milyen játékok mennek el ezen a laptopon?

Figyelt kérdés

Üdv ! Ezt a laptopot néztem ki a gyerekem szülinapjára : [link]


Az a kérdésem,hogy milyen játékok indulnak el ezen vagy futnak maxon.


a need for speed,call of duty,vagy a battlefield részek közűl.Légysi soroljatok játékokat amelyek maxon mennek.

Előre is köszi.


2011. júl. 17. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

VIGYÁZZ!!!


"státusz: HP Renew"

2011. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mi ?
2011. júl. 17. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
"*a HP Renew Program keretében, a Hewlett Packard Company által hivatalosan újraértékesített "újszerû" termék, melyre a gyártó az eladás idõpontjától számítva vállal 12 hónap jótállást."
2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem akkor új laptop minden ugyan jó csak nem 2-3 év hanem 12 hónap garancia van csak rá.


Oké akkor átgondolom,de milyen játékok mennek el rajta maxon ?

2011. júl. 17. 20:52
 5/8 anonim válasza:
Szia hát az új játékok közül eggyikse megy el maxon sőt még sztem mediumon se. max a régebbi játékok közül lesz ami elmegy maxon én ezt nem venném meg a helyedben...
2011. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
előző vagyok én ezt ajánlanám neked ugyan azon az oldalon ez egy kicsivel több igaz de ezen már lesz olyan új játék ami elfut maxon:) [link]
2011. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szintén az előző vagyok néztem tesztet azin a a notin amit belinkeltem ezek mennek max highon: dirt3,crysis2, cal of duty black ops,fifa 11, mafia 2 ... meg még egy jó pár sztem eztt vedd meg
2011. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!