Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a hosszabb egyjátékos...

Igen nemm kérdése:

Melyik a hosszabb egyjátékos módban? Battlefield Bad Company 2 vagy Medal of honor?

Figyelt kérdés
Melyik az élvezetesebb, de elsősorban melyiknek hosszabb a singleplayer része?
2011. júl. 16. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Medal of Honor, Battlefield multiplayer-re lett csinálva, de élvezetesebb a single-je még így is. Csak csomó mindent ki se próbálhatsz ami multiba van. Pont most léptem ki :D
2011. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hosszúságra nem nagyon lehet mérni...egyik rövidebb mint a másik. Bár ha úgy nézzük, hogy a BC2 tényleg multira lett kiadva, én eg kb nem is vártam kampányt, úgy meglepődtem és kifejezetten jó kampányt kaptam. A MoH igazából inkább volt csalódás...leginkább a története meg érdektelen karakterei miatt (amerikainak ez biztos fasza nekem nem), meg előtte kb Allied Assaulttal játszottam még jó sok éve, és ott fantasztikus kampány volt, ezért itt is többet vártam, egyszer nekiálltam másodjára is hátha, de hamar rá is untam.


Igazából, ha letöltöd akkor tökmndegy játszd mindkettőt, megvenni én a BC2-ő venném (korrekt kampány, multi us király)

2011. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!