Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megér ez a gép 45 ezer forintot?

Megér ez a gép 45 ezer forintot?

Figyelt kérdés

[link]


Mi az ami gyenge rajta és mennyi lenne az az ár amit megér?


2011. júl. 16. 18:15
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
azon kívül hogy a gépház ízléstelenül ocsmány, és a táp is gagyi, még drága is (ahhoz képest, hogy totálisan fejleszthetetlen konfigról van szó)
2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire lehet alkalmas ez a gép?Pl: játékokat vinné?Vagy csak ilyen filmletöltögetésre meg hasonlókra?
2011. júl. 16. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
A pénzedet nem éri meg én személy szerint max 30at adnék érte, és nekem kicsit sántit a dolog lehet valami hibás benne ami persze nem rögtön fog kiderülni hanem hetek hónapokkal később és a végén annyit viheted szerelőhöz hogy már egy vadiújat vehetnél belőle. Én nem venném meg.
2011. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009-től lefelé venné a játékokat! ;) A proci miatt is.
2011. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második!Miből gondolod,hogy valami nem jó benne?
2011. júl. 16. 18:32
 6/9 kepek ***** válasza:
2011. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tök jó,ha lenne 80 ezrem nyilván nem 50 körüli gépeket nézegetnék;)
2011. júl. 16. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

a maminál 12 éves pc van 128 mega rammal kb.1000 vírussal

pokoli lassú jah és az én gépen 1 giga ramos, xps és kiválóan mukszik


Amúgy szerintem nem érdemes megvenni mer 5 év múlva már egy ócskavas lesz. ráadásul retttttenetesen ocsmány a kinézete.

2011. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, az nem számít,hogy ócskavas lesz én majd úgyis eladom 50 ezerért, ismerek pár hülyét akik vevők lesznek rá:D Egyébként nekem 5 év bőven elég 2 év múlva úgyis lecserélem,vagy ha lesz pénzem,de most kéne valamilyen gép mert ami most van kezd haldoklani....nem érné meg megjavítani,ezért olcsón kéne gép,csak nem akarok valami sz*rt venni ami 3 hónap alatt elb*szódik,múltkor vettem egyet, 2 hónap után tönkrement a cd olvasó ,vettem újat 6 ezerért,aztán a ram a processzor a videókártya is elb*szódott...igaz,hogy 30 ezer volt a gép ,de ilyen apróságokról megfeletkezett a hirdető,hogy a gép kb 3 hónap múlva tönkremegy.
2011. júl. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!